פרוט התלבושת של מתעמלות הוד השרון     : :     לחץ כאן להרשמה לחוגים בהוד השרון    : :     לוח חופשות מעודכן לשנת תש"פ- 2019/2020    : :
העמותה

בית הספר להתעמלות אומנותית

עמותת הספורט, התעמלות אומנותית נוסדה בשנת 2007 ע"י גברת נטשה אסמולוב. מאמנת אולימפית אשר השתתפה באולימפידת אתונה וסדיני, ומאמנת נבחרת ישראל לשעבר. בית הספר בניצוחה של גברת נטשה אסמולוב שם לו למטרה לקדם את ענף ההתעמלות האומנותית, אולי אחד היפים שבענפי הספורט, ושנמצא במרכז התקוות האולימפיות של ישראל, ותופס מקום מרכזי במדינת ישראל.

בית הספר להתעמלות אומנותית, בניהולה של גברת אליזבט אסמולוב-בלק, הינו בית הספר המוביל במדינת ישראל, אשר מכשיר מתעמלות להתמודדות במישור ההישגי-תחרותי ברמות הגבוהות ביותר ובו בזמן יצירת מסגרת איכותית ומקצועית לילדות ולנערות.

 


הפעילות מפתחת גמישות, כוח, קואורדינציה, יצירתיות, כושר גופני, משמעת עצמית ויציבה, ומשלבת טכניקות של אקרובטיקה, בלט, עבודה בשילוב עם מוסיקה, ועבודת מכשירים כגון: חבל, חישוק, אלות וסרט.

המתעמלות משתתפות בתחרויות בארץ ובחו"ל בנוסף לאירועים סגנוניים בערים בהן הן מתאמנות. ההכשרה מתבצעת באמצעות צוות מאמנות מיומנות ומנוסות של Rhythmic Gymnastic. לבית הספר יש נבחרות בערים השונות אשר קוטפות כל שנה את המקומות מכובדים בתחרויות הארציות השונות. כמו כן, בית הספר מאפשר לבנות המשתתפות בחוגים, אפשרות קידום לקבוצות תחרויות ואף הטובות ביותר, יכולת להיבחר לנבחרת ישראל.

 
התעמלות אומנותית חוגים
התעמלות אומנותית נבחרות
לוח חופשות
פעילויות ספורט נוספות
חנות
שאלות ותשובות
 
 
 
שלח לחבר | הדפס | הוסף למועדפים | מפת אתר |

עיצוב אתרים